Nasza wizja

Pracownia Biały Kot powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych. Miłość do designu i estetyki wyrażamy w naszych zaproszeniach i papeterii. Wierzymy, że otaczanie się ładnymi przedmiotami może uszlachetnić każdą chwilę, uczynić ją niezapomnianą. Kolekcjonujmy te wrażenia!

Piękne rzeczy i dobrzy ludzie – tak staramy się widzieć świat wokół nas, zapraszamy do niego!

Projekty
To w naszej pracowni powstają zaproszenia i papeterie, które nasi Klienci cenią za wysmakowany gust i klasę. Eleganckie i wyjątkowe – takie projekty staramy się tworzyć.
Jakość
Nasze zaproszenia ślubne powstają z wysokiej jakości papieru, który sprowadzamy nawet z tak odległych zakątków świata jak Japonia, Indonezja czy Włochy. Wszystko to po to, aby dać Wam to, co najlepsze.' d='Shop.Theme.Global
Czas
Praca nad tworzeniem zaproszeń odbywa się wyłącznie w naszej pracowni. Dlatego mamy kontrolę nad całym procesem i możemy dotrzymać terminów, na które się umawiamy.

Papeteria Biały Kot

Czym się zajmujemy?

Nasze zaproszenia projektujemy u nas od samego początku. Następnie drukujemy je cyfrowo, by zapewnić jak najlepszą jakość produktów oddawanych w Wasze ręce. Dodatkowo uszlachetniamy nasze druki metodą hot-stampingu – w ten sposób uzyskujemy wydruki pozłacane lub posrebrzane.

Uchylimy jeszcze rąbka tajemnicy, że jako jedna z nielicznych tego typu pracowni w Polsce drukujemy także najszlachetniejszym drukiem typograficznym. Wykorzystujemy do tego niesamowitego procesu ponad siedemdziesięcioletnią typograficzną prasę drukarską marki Heidelberg Windmill.

Kto za tym stoi?

Olga

Współzałożycielka jednego z największych w Polsce sklepów z branży basenów ogrodowych, absolwentka kierunku zarządzania projektami na Politechnice Warszawskiej, nieśmiało myśląca o programie MBA.

Jak sama mówi udało jej się przekuć miłość do papieru w sposób na życie i przynoszącą satysfakcję prace. Z jednej strony artystka z głowa w chmurach przepada w mikroświecie swojej pracowni w papierach, typografii, fontach i designie a z drugiej zaś realistka z zacięciem biznesowym, która doskonale wie gdzie widzi swoją markę za 10 lat.

Twierdzi, ze nie ma nic piękniejszego w ludziach jak szlifowany latami talent, okraszony szczyptą dobroci i dobrego wychowania.

Prywatnie mama dwójki zawsze uśmiechniętych dziewczynek.

Alicja

Talent, skromność, dokładność – tak można opisać Alicję. Dlatego Alicja nigdy nie powie o sobie, że jest artystką, ale wszyscy którzy widzą jej pracę tak właśnie myślą.

Absolwentka filologii angielskiej, lubi poznawać różne kultury i uczyć się nowych języków.

To właśnie Alicja przygotowuje z Wami projekty zaproszeń, przygotowuje dla Was indywidualne ilustracje m.in. miejsca Waszych wesel. Sam proces projektowania i tworzenia sprawia jej ogromną przyjemność. Tak komponuje ze sobą elementy, by tworzyły piękną całość.

W wolnej chwili uprawia jogę. Ceni sobie spokój i ukojenie płynące z tego dość nietypowego sportu. Ponadto lubi grać w siatkówkę, może pochwalić się kilkoma zdobytymi medalami.

Natalia

To Natalia w naszej pracowni nadaje ostatni szlif Waszym zaproszeniom. Złote ręce naszego zespołu, dba o każdy detal w zaproszeniach. Niezmiernie precyzyjna i drobiazgowa, a każda najmniejsza rzecz ma swoje ściśle określone miejsce.

Absolwentka grafiki komputerowej, pasjonatka podróży i niepoprawna optymistka. Uwielbia celebrować życie, a bycie tu i teraz jest jej receptą na szczęście.

Największą radość sprawia jej łapanie chwil i zatrzymywanie ich w obiektywie, tworząc unikatową historię.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password