FAQ

Nowe terminy realizacji od 27 maja
 
Od 27 maja wszystkie zamówienia realizujemy w terminie 1 dzień roboczy na przygotowanie projektu + 3 dni robocze od akceptacji projektu. Co oznacza, że Wasza papeteria może dotrzeć do Was nawet w tydzień. Szczegółowe terminy prezentujemy w sklepie pod każdym produktem.

 

 

 

 

 

Chcę zamówić zaproszenia, zawiadomienia tylko na ślub i trzy zaproszenia w języku angielskim.

Jak mam to zrobić?

Należy złożyć na całą ilość zaproszeń, a po złożonym zamówieniu należy przesłać informację co do ilości i rodzaju zaproszeń. Dla każdej wersji należy wypełnić osobno formularz zamówienia.

Czy zamówione zaproszenia przyjdą do mnie spakowane do kopert?

Zaproszenia wysyłamy starannie zapakowane, ale nie pakujemy do kopert. Zamówiony sznurek dołączamy do przesyłki, do samodzielnego zawiązania. Opaski do zaproszeń także wysyłamy do samodzielnego złożenia, pieczęcie lakowe wysyłamy do samodzielnego naklejenia ale z przygotowanym miejscem do sklejenia.

Czy można edytować zaproszenie?

Zaproszenie bezpłatnie można edytować w zakresie: układu grafiki, rodzaju i wielkości czcionki. Grafikę można edytować w zakresie zmiany miejsca położenia i wielkości - nie edytujemy kolorów grafik.

Czy jest możliwość zamówienia 10 sztuk zaproszeń?

Obecnie minimum to 30 sztuk i w tej chwili nie realizujemy zamówień na mniejszą ilość.

Czy czas realizacji może być krótszy niż 5 dni roboczych?

Tak, czas oczekiwania może wynosić 3 dni robocze, ale jest to dodatkowo płatne 250 zł.

Czy mogę zamówić próbki zaproszeń?

Tak, żeby zamówić próbki należy złożyć zamówienie na jedną sztukę wybranego zaproszenia w kategorii Próbki

Mam problem z wypełnieniem formularza czy mogę przesłać dane w innym formacie?

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie wypełnić formularza online możesz przesłać dane w formacie txt czyli wypełnione w notatniku. Nie przyjmujemy danych do projektu w mailu - zawsze muszę być zapisane w oddzielnym pliku.

Czy mogę zamówić winietki, menu i księgę gości do wybranej kolekcji?

Tak, do każdej kolekcji możemy zaprojektować wszystkie dodatki. W tym celu prosimy o maila na adres info@bialykot.com.pl

Co to jest R.S.V.P?

Jest to skrót pochodzący od francuskiego zwrotu répondez s'il vous plaît (dosłownie: proszę odpowiedzieć), umieszczany na zaproszeniach, gdy zapraszający oczekuje potwierdzenia zamiaru przybycia zapraszanego. U nas nazywamy tak potocznie dodatkowy bilecik do zaproszeń jednokartowych.

Czy mogę zamówić zaproszenia na Chrzest z istniejącej kolekcji?

Tak, jeśli kolekcja istnieje to tekst może być dowolny. Może być to tekst zaproszenia na Chrzest bądź urodzinki.

Czy mogę zwrócić zamówione zaproszenia?

Nie, zaproszenia są produktem przygotowywanym na zamówienie, spersonalizowanym w związku z tym według polskiego prawa takie produkty nie podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni.

Jaką firmą wysyłacie paczki?

Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD.

Czy może być dostawa na sobotę?

Dostawa paczki w sobotę jest możliwa w większych miastach i jest dodatkowo płatna. W  celu umówienia sobotniej dostawy prosimy o wcześniejszą informację na maila info@bialykot.com.pl.

Dlaczego w sklepie są małe ceny, a jak się wchodzi do personalizacji to okazuje się że za jedno zaproszenie trzeba zapłacić o więcej?

Naszym celem było żeby zaproszenia z Białego Kota były cenowo przystępne dla wszystkich Par. W związku z tym dzięki personalizacji projektu każdy znajdzie coś dla siebie. Pary o mniejszym budżecie mogą wybrać np.: zaproszenie na gładkim papierze z dobraną kolorystycznie kopertą bez personalizacji – wtedy cena się nie zmieni, a Pary z większym budżetem mogą wybrać np. podklejkę z papieru bawełnianego, który jest jednym z najdroższych papierów na rynku. W obu przypadkach będzie to najwyższa jakość połączona z wysoką starannością o detale. Nie zapominajmy jednak, że to w dalszym ciągu zaproszenia robione ręcznie, więc siłą rzeczy nie mogą konkurować z zaproszeniami drukowanymi masowo.

 

 

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.